Dijital Baskı

Dijital baskı konusundaki uzmanlığımız rakipsizdir. En yeni teknoloji dijital baskı makinalarımız ve doğru renk kodları sayesinde,tam’da istediğiniz sonuçları elde ediyoruz. Dijital baskı ihtiyaçlarınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimiz için tavsiyeler’de bulunuyoruz. Bu doğrultuda, en uygun maliyet ve sonuçu elde ediyoruz.

Dijital baskı işleriniz’de adet ne olursa olsun en kısa sürede teslimat edeceğimizi taahhüt ediyoruz.
Gelişen teknolojiye, ayak uyduran dinamik yapımızla size dijital baskı işlerinizde sınırsız çözüm sunuyoruz.
Profesyonel ekibimiz ve çalışkan kadromuz ile sizlere sunduğumuz sonsuz ürün gamını kısa zamanda ve doğru renklerle, servis ediyoruz.
Dijital baskı , ofset baskının aksine düşük miktarlar için ekonomiktir. Ayrıca, her baskı sayfasındaki değişken verilerini yazdırma avantajı vardır. Örneğin, tek tek adreslenmiş bir davetiye.

Dijital Baskı en hızlı baskı yöntemidir.
Dijital baskı hizmetlerimiz.
siyah beyaz ve renkli fotokopi
Dijital tarama
print out
sticker baskı
etiket basımı
broşür baskı
serigrafi baskı
fotoğraf baskı
Ofset baskı
Renkli kopyalama
Birebir baskı
renkli ve siyah beyaz baskı
zarf baskı
Kitap baskı

plotter A0 renkli ve siyah beyaz baskı

yaka kartı, masa isimliği, adres etiketi, alan karşılama, bagaj etiketi, kapı kolu askısı (Rahatsız etmeyin kartı), su şişesi etiketi, baskılı boyun ipi, cepli dosya, menü, defter, davetiye, sertifika, fotoğraf baskı ve çerçevesi, sertifika kabı, zarf üzeri 4 renk baskı, karton, bez, spiral, ısısal cilt, fantezi zarf, kitap ayracı, seperatör, ilaç kutusu, klasör yapımı, özel kesimli kart, kartela, pvc kaplama her boy, kavanoz etiketi, not kağıdı kutusu gibi dijital ortamda basılabilecek her türlü işi size Canon, Xerox ve HP markalı makine parkurumuzla dijital baski merkezimiz hizmetinizdedir.